Елордалық Орталық кітапханалаоының бетке ұстар тұлғасы:Рахметова Сәуле Рымтайқызы.
———
Бәріңе сәлем! Мамырдың шуақты жылы күнінде біз сіздерді кітапхана ісі мамандарымен таныстыруды жалғастырамыз.

Біздің шағын сұхбатымызда – автоматтандырылған өңдеу және жинақтау бөлімінің басшысы- Рахметова Сауле Рымтайқызы туралы білетін боласыздар.

Кітапхана жүйесіндегі еңбек өтілі – 41 жыл. Сәуле Рымтайқызы жетекшілік ететін бөлім барлық кітапханалардың назарын аударатын орталық болып табылады. Кітапханалар заманауи, сұранысқа ие, оқырмандарымызға қажеттінің барлығын Сәуле Рымтайқызының еңбекқорлығының және қызығушылығының арқасында алады.
Библиотеки столичной ЦБС в лицах: Рахметова Сауле Рымтаевна.
———
Привет всем! В майский солнечный теплый день продолжаем знакомить  вас с профессионалами библиотечного дела.

В нашем мини-интервью – Рахметова Сауле Рымтаевна, Руководитель Отдела автоматизированной обработки и комплектования.

Стаж работы  в библиотечной системе – 41 год. Отдел, которым руководит Сауле Рымтавна, это центр притяжения всех библиотек. Все современное, востребованное,  необходимое нашим  читателям библиотеки получают, благодаря усердию, трудолюбию и заинтересованности Сауле Рымтаевны.

#БиблиотекиНурСултана
#БиблиотекистоличнойЦБСвлицах