Халықаралық балалар кітабы күні

2 сәуір күні бүкіл әлем Халықаралық балалар кітабы күнін атап өтеді.

Біздің елімізде 2021 жыл «Балалар әдебиетін насихаттау жылы» деп жарияланды.
Бала өміріндегі балалар әдебиетінің рөлін бағалау қиын, ол ізгілікке, әділеттілікке, үлкенді сыйлауға т.б. үйретеді.
Халықаралық балалар кітабы күні аясында ОКЖ барлық қалалық кітапханаларында қызықты онлайн-іс-шаралар – балалар оқулары, әдеби шолулар, қуыршақ театрлары өтеді.
№4 балалар кітапханасы
@ 4detskaya.biblioteka оқырмандары мен жазылушыларына әдеби бейне – «Көңілді кітаптар керуені» калейдоскопын, сондай-ақ «Балалық шақ әлеміміздегі кітаптар» мерейтойлық кітаптар галереясын ұсынады.
Кітап мерекесі- бұл балалық шақтың мерекесі.
Естеріңізге сала кетейік, қауіпсіздікті сақтау мақсатында барлық іс-шаралар онлайн режимінде өтеді.

Біздің әлеуметтік желілерімізге жазылыңыздар!

Халықаралық балалар кітабы күні

2 сәуір күні бүкіл әлем Халықаралық балалар кітабы күнін атап өтеді.

Біздің елімізде 2021 жыл «Балалар әдебиетін насихаттау жылы» деп жарияланды.
№4 балалар кітапханасы
Кітап мерекесі- бұл балалық шақтың мерекесі.

Біздің әлеуметтік желілерімізге жазылыңыздар!