Елордалық ОКЖ кітапханаларының бетке ұстар тұлғасы: Мадибаева Гүлбадан Сақтапқызы.
______
Достар! Сіздерді кітахана ісінің ардагері, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ директоры Мадибаева Гүлбадан Сақтапқызымен @madibaeva68 қуана таныстырамыз.
@kitap_qala_reserve

Ол өз жұмысын қатардағы кітапханашы – библиограф болып бастады.
30 жылдан астам тәжірибесі бар.
Шағын сұхбатта біз оның шығармашылық жолы, әдеби қалауы, заманауи кітапхананың ұғымы, дамуы, кітап оқуға деген сүйіспеншілікті ояту және т.б. жайлы сөйлесетін боламыз.
_______
Библиотеки столичной ЦБС в лицах:  Мадибаева Гульбадан Сактаповна.
_______
Друзья! Рады познакомить вас с ветераном библиотечного дела Мадибаевой Гульбадан Сактаповной, @madibaeva68 директором
КГУ «Централизованная библиотечная система» акимата города  Нур – Султан. @kitap_qala_reserve

Начинала свою работу  в качестве рядового библиотекаря – библиографа.
Стаж работы более 30 лет .
В мини-интервью  поговорим о её карьерном пути, литературных предпочтениях, об определении концепции современной библиотеки, о возвращении любви к чтению и о многом другом.