Елордалық ОКЖ кітапханаларының бетке ұстар тұлғасы: Абылғазина Гүлмира Айдарбекқызы @abylgazinagulmira
_______
Достар! Ұжымымыздағы кітапхана майданының тағы бір ардагерін назарларыңызға ұсынамыз.@kitap_qala_reserve

Гүлмира Айдарбекқызы еңбек жолын 1988 жылы №9 көпшілік кітапханада 1994 жылы бастады. Орталық қалалық кітапханада библиограф қызметін атқарды.

Сөйтіп, Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі директорының орынбасары қызметіне дейін жетті. 1998 жылдан қазіргі уақытқа дейін — Нұр-Сұлтан қаласының Орталық кітапханалар жүйесі директорының орынбасары болып табылады.

Бұл мамандықта 34 жыл еңбек етіп келеді. Бұл шағын сұхбатта Гүлмира Айдарбекқызы өзінің негізгі кәсіби міндетіндегі басты қағида мен әдеби қалауларымен бөлісетін болады.

Библиотеки столичной ЦБС в лицах:  Абылгазина Гульмира Айдарбековна
_______
Друзья! Представляем вам ещё одного ветерана библиотечного фронта из нашей команды.

Гульмира Айдарбековна свою трудовую длительность начала 1988 году  в массовой библиотеке #9. В 1994 году работала библиографом в Центральной городской библиотеке.

Дошла до должности заместителя директора Централизованной библиотечной системы. С 1998 года и по настоящее время — заместитель директора Центральной библиотечной системы города Нур-Султан.

В профессии она уже 34 года. В этом мини-интервью Гульмира Айдарбековна расскажет  вам, что она считает своей главной профессиональной задачей, поделится литературными предпочтениями и многое другое.