Орталықтандырылған кітапханалар жүйесінде…

Орталықтандырылған кітапханалар жүйесінде Сәкен Сейфуллиннің туғанына 125 жыл толуына орай ҚР еңбек сіңірген қайраткері, мәдениет қайраткері, «Қазақстан кешенді картасы» МКҚК Атамекен этно-меморалды мұражайының ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі Серік Қәрібайұлымен кездесу өтті.
Ол кітапхана оқырмандарына ақын және жазушы Сәкен Сейфуллиннің өмірі мен шығармашылығы туралы айтып берді. Этнограф-өнертанушы Серік Оспанов Сәкен Сейфуллиннің музыкалық мұрасын зерттеп, тыңдармандарына ақынның өмірінен әлі беймәлім фактілер туралы ақпарат берді. Сәкен Сейфуллиннің жұмысын зерттей отырып, ол Назгүл Сапияновамен бірге «Сәкен Сейфуллин- ұлт руханиятының көшбасшысы «атты кітап жазып, ақынның 16 жаңа әнін ашты.
Серік Оспанов «Сәкен Сейфуллиннің музыкалық мұрасы», «Балуан Шолақтың өмірі мен музыкалық мұрасы»атты кітаптардың авторы болып табылады.
Ескекбаев Дәуренбек Биматұлы – тарих ғылымдарының кандидаты, профессор – этнограф Оспан қажы Сүлейменов-ҚР еңбек сіңірген ұстазы, мәдениет қайраткері тарих туралы өз ойларымен бөлісті.