Әнім де сен, жырым да сен, домбыра

Құрметті оқырман❗️ Сіздерді ерекше дарынды домбырашы Бекнұр Абдіжәли дің өнерін тамашалауға шақырамыз.

Бекнұр Қазақ Ұлттық өнер мектебінің оқушысы, композитор, 15 күйдің авторы.

Соңғы авторлық күйі «ELBABA».
❗❗❗❗ Қазақ елінің тарихта мәңгілік із қалдырған ата бабаларымыз арнады.

Бекнұр Ахмет Жұбанов атындағы Халықаралық музыкалық байқауының жеңімпазы. «Әнім де сен, жырым да сен, домбыра» атты сазды әуендерін, Бекнұрдың орындауында тамашалайық.

Басты күйлер: Құрманғазының «Сарыарқа», Нұрғиса Тілендиевтің «Әлқисса» «Домбыра жүрегіммен үндес едің,
Өзіңмен сырласымдай тілдесемін.
Бабамнан қалған мұра сен болмасаң,
Өнердің не екенін білмес едім»

@kitap_kala
@ns_madeniet

Әнім де сен, жырым да сен, домбыра

Бекнұр Қазақ Ұлттық өнер мектебінің оқушысы, композитор, 15 күйдің авторы.

Соңғы авторлық күйі «ELBABA».
❗❗❗❗ Қазақ елінің тарихта мәңгілік із қалдырған ата бабаларымыз арнады.

Өзіңмен сырласымдай тілдесемін.
Бабамнан қалған мұра сен болмасаң,
Өнердің не екенін білмес едім»

@kitap_kala