«Дат патшалығының ертегішісі» - «Сказочник Датского королевства»

4 сәуір күні №5 балалар кітапханасы Халықаралық балалар кітабы күніне орай №64 мектеп-лицейінің 2 сыныбында «Дат патшалығының ертегішісі» атты тақырыпта әдеби кездесуді өткізді.

Кітапханашы Ғұмарова Бағжан Қанатқызы қысқаша мереке тарихымен және Х.К.Андерсеннің биографиясымен, шығармаларымен таныстырып өтті.

Балаларға қызықты сұрақтар қойылып, жұмбақтар шешіліп, «Кім тапқыр» ойыны ойналды.

Ал кітапханада мерекеге орай кітап көрмесі қойылды. Көрмеде: «Снежная королева», «Таңдамалы ертегілер», «Дюймовочка», «Сказки и истории», «Шақпақ тас», «Бұршақ үстіндегі ханша» және т.б кітаптар орын тапты.

______________________________________________

4 апреля к Международному дню детской книги детская библиотека №5 провела литературную встречу «Сказочник Датского королевства» .среди учеников второго класса школы №64.

Библиотекарь Гумарова Багжан Канатовна кратко рассказала о биографии и творчестве великого писателя, провела интересную викторину по произведениям писателя и занимательную игру «Угадай-ка».

А в самой библиотеке была оформлена книжная выставка.
Здесь выставлены такие произведения как «Снежная королева», «Таңдамалы ертегілер», «Дюймовочка», «Сказки и истории», «Шақпақ тас», «Бұршақ үстіндегі ханша» и мн. другое.